Makina përplaset me trafikndarëse, plagosen 3 persona
Një aksident ka ndodhur në autostradën Vlorë-Levan, ku një makinë është përplasur me trafikndarësen e për pasojë kanë mbetur të plagosur 3 persona.

Ende nuk bëhen të ditur emrat dhe gjendja shëndetësore e personave të përfshirë në aksident ndërsa janë janë transportuar për në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes nga ku po heton për shkaqet dhe rrethanat e këtij aksident.
Shtuar më 23/08/2020, ora 22:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori