Makina përplaset me pemën, vdes i riu shqiptar në Itali
Jeta e një 22-vjeçari shqiptar fatkeqësisht u pre në mes si pasojë e një aksidentindodhi në mesditë në Itali. Aksidenti ndodhi rreth orës 14:30 në Ferrara, ndërsa viktima është Gevis Muhaj.

I riu shqiptar, sipas medieve italiane punonte mekanik dhe në drekë po kthehej për në shtëpi, kur në të dalë të një kthese humbi kontrollin e makinës së tij tip “Ford” duke u përplasur me një pemë.

Goditja ishte fatale për shqiptarin që humbi jetën në vend.
Shtuar më 29/11/2020, ora 22:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori