E FUNDIT/ Makina përplas 10 vjeçarin në Vlorë
Makina përplas për vdekje këmbësorin në Milot-Mamurras
Makina ka përplasur një këmbësor në segmentin e autostradës Milot-Mamurras.

Përplasja ka qenë e fortë duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme personit në fjalë.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë dhe nuk dihen ende të plota rrethanat e aksidentit dhe identiteti i viktimës.
Shtuar më 16/08/2019, ora 08:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori