Makina përplas motorin, humb jetën drejtuesi i motorit
Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti automobilistik në Fushë Krujë. Ngjarja e rëndë është shënuar vetëm pak minuta më parë në afërsi të Dervenit, ku një motor është përplasur nga një automjet dhe për pasojë ka gjetur vdekjen drejtuesi i motorit, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur ende.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave dhe shkaqeve të aksidentit. /albeu.com/
Shtuar më 03/08/2012, ora 17:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori