Makina përplas 7-vjeçarin teksa kalonte vizate e bardha në Gjirokastër
foto ilustruese
Një aksident i rëndë mësohet të ketë ndodhurGjirokastër, ku një makinë ka përplasur një fëmijë 7-vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur në aksin Gjirokastër - Kakavijë pranë ish-fabrikës së këpucëve.

Mësohet se fëmija po kalonte vijat e bardha për të shkuar në stërvitjen e futbollit dhe ka qënë i shoqëruar nga nëna e tij.

Ndërkohë ende nuk dihet gjëndja e 7-vjeçarit. /albeu.com/.
Shtuar më 25/02/2019, ora 14:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori