Makina përfundon në lumin e Lanës, 20-vjeçari dërgohet me urgjencë në spital
Një 20-vjeçar është përfshirë në një aksident, ndërsa ka qenë duke udhëtuar me makinë.

Policia njofton se gjatë orës 22:15 ai ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka përfunduarlumin e Lanës.

Informacion paraprak:

Me datë 08.12.2020, rreth orës 22:15, mjeti me drejtues shtetasin A.P, 20 vjeç, ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë jashtë rruge, ku ka përfunduarlumin e Lanës. Drejtuesi i mjetit ka marrë disa dëmtime të lehta dhe është dërguar në spital, për ndihmë mjekësore, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.
Shtuar më 08/12/2020, ora 23:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori