Makina përfundon në kanal, 4 të plagosur në Lushnje
Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e katër personave ndodhi këtë të shtunë në fshatin Zham, të qytetit të Lushnjes. Sipas policisë automjeti tip “Benz” , targë TR 9973">9973 R ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal.

Për pasojë personat që ndosheshin në automjet, mes të cilëve edhe dy fëmijë kanë marrë plagë të lehta por jashtë rrezikut për jetën. /albeu.com/
Shtuar më 23/08/2014, ora 14:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori