Makina në lumë, shpëton 7-vjeçari
Pëlqej
Foto ilustrim
Një 7-vjeçar ka shpëtuar mrekullisht edhe pse makina në të cilën ai ndodhej ka rënë në lumin Erzen. Ngjarja është regjistruar në Urën e Beshirit ku mësohet se fëmija ka ulur frenat e dorës së makinës dhe për pasojë automjeti ka rënë në lumin Erzen.

Për fat të mirë fëmija ka mundur të dalë nga makina para se ajo të bie nga një lartësi. /albeu.com/

Shtuar më 03/10/2013, ora 16:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori