Makina godet shtyllën e betonit, vdes 33-vjeçari
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Fushë Krujë-Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Larushk. Viktima është 33-vjeçari, Ferdinand Xhaferri. Sipas policisë, makina me të cilën udhëtonte Xhaferri, ka dalë nga rruga dhe ka goditur një shtyllë betoni. /albeu.com/
Shtuar më 09/10/2013, ora 09:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori