Aksident në Don Bosko, makina përplas kalimtarët (VIDEO)
Një aksident i rëndë i ndodhur vetëm pak minuta më parë në zonën e “Zogut të Zi” në kryeqytet te kryqëzimi i “Don Boskos” mund të kishte qenë me pasoja të rënda.

Një makinë është futur në trotuar dhe ka aksidentuar të paktën një qytetar, me aq sa qytetarët thonë.

Raportuesit për JOQ, të cilët kanë dërguar dhe videon thonë se futja e makinëstrotuar ka qenë aksidentalisht.

Makina futet në trotuar, aksidenton kalimtarët, një prej tyre është konfirmuar, por në tokë ka më shumë persona”, shkruan qytetari.

Ndërkohë, në video mund të shikohen njerëzit të mbledhur rreth makinës që po japin ndihmën e parë personit të aksidentuar.

Shtuar më 17/07/2017, ora 12:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori