Makina e Totozanit mund të jetë dëmtuar nga përdoruesit e drogës
Dëmtimi i makinës së AvokatitPopullit, Igli Totozanit dhe i këshilltares për media dhe zëdhënëses së institucionit, Elona Demollarit, ka mbetur ende pa zbardhur. Zona ku ka qenë i parkuar mjeti i Totozanit njihet si zonë problematike për përdoruesit e drogës dhe se dyshohet se ngjarja mund të ketë edhe autorë të tillë.

E kontaktuar nga “GSH”, zëdhënësja e institucionit të AvokatitPopullit e ka konfirmuar ngjarjen.


“Është e vërtetë që ka ndodhur diçka e tillë. Janë thyer xhamat e makinave tona, por nuk është vjedhur asgjë. Nuk kemi asnjë dyshim për ngjarjen. Me hetimet merret prokuroria dhe policia”, pohon Demollari. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2013, ora 15:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori