E FUNDIT/ Milani shpëton në fund mes dramës (VIDEO)
Makina del nga rruga, përplas dy këmbësorë në autostradë
Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident i ëndë në autostradë Tiranë Durrës.

Burimet bëjnë e dije se një makinë ka dalë nga rruga duke plagosur dy këmbësorë.

Bëhet fjalë për shoferin me inicialet S.Dh, automjeti i të cilit ka goditur shtetasit me inicialet G.M dhe B.D, të cilët janë jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 10.02.2021, rreth orës 19:25, në autostradë, shtetasi S. Dh. ka humbur kontrollin e mjetit dhe për pasojë ka aksidentuar këmbësorët, shtetasit G. M. dhe B. D., të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor dhe sherbimet ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të aksidentit.
Shtuar më 10/02/2021, ora 20:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori