Makina del nga rruga në Pogradec, humb jetën i riu
foto ilustruese
Një 34-vjeçar">34-vjeçar ka humbur jetën në një aksident rrugor në fshatin Rëmenj, të Pogradecit. Sipas policisë lokale aksidenti ka ndodhur pak pas mesnate, rreth orës 00:45.

Margilen Topi duke drejtuar mjetin tip “Benz”, dyshohet se ka humbur kontrollin e drejtimit të automjetit dhe ka dalë nga rruga.

Për pasojë 34-vjeçar">34-vjeçar ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkakut të aksidentit
Shtuar më 26/04/2019, ora 08:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori