Makina del nga rruga, humb jetën 50-vjeçari nga Devolli
Një aksident rrugor në Devoll i ka marrë jetën një 50­-vjeçari.

Policia ka njoftuar se i vdekur ka mbetur G.Ll, banues në fshatin, i cili humbi kontrollin e automjetit me targë DV 1457">1457 A.

Nga të dhënat paraprake, mësohet se mjeti ka qenë duke dalë nga fshati Vërlen dhe se drejtuesi udhëtonte i vetëm.

Ndërkohë, grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit./Albeu.com/
Shtuar më 10/06/2016, ora 20:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori