Makina bie në lumin Drin i Zi, zhduken 2 persona
Foto ilustrim
Një makinë me dy persona ka përfunduar në lumin Drini i Zi. Ngjarja e rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në Dibër, ku automjeti tip "Benz", i cili po udhëtonte drejt Maqellarës ka dalë nga rruga për të përfunduar në lumë.

Ndërkaq nuk dihet fati i personave që ndodheshin në makinë, ndërsa policia ka nisur kërkimet për gjetjen e trupave, një ndër ta dhe drejtuesi i mjetit me mbiemër Halili. /albeu.com/
Shtuar më 01/05/2012, ora 00:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori