Makina bie në kanal, humbë jetën shoferi
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mesditën e stome në aksin rrugor Shkodër-Lezhë.

Sipas informacioneve, mësohet se viktima është identifikuar me emrin Përparim Zagani. Bëhet me dije se automjeti me targë TR 7277 N ka dal nga rruga në Melgushë, duke përfunduar në kanal. Shkak i aksidentit, dyshohet të ketë qenë shpejtësia dhe humbja e kontrollit të mjetit.


Shtuar më 30/08/2014, ora 21:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori