Makina bie në kanal, aksident i rëndë me dy të plagosur në Levan
Pasditen e sotme ka ndodhur një aksidentLevan.

Burimet bëjnë me dije se një automjet ka rënë në një kanal anësor dhe për pasojë janë lënduar dy persona.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur ambulanca dhe forcat zjarrfikëse që po punojnë për të transportuar drejt spitalit të lënduarit.

Shkak për aksidentin e rëndë mendohet të jetë humbja e kontrollit të mjetit nga kthesa e fortë dhe errësira në rrugë.

Shtuar më 14/11/2020, ora 18:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori