Makabër! Greku dhe indiani përdhunojnë fëmijën shqiptar
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi ku raportohet se një 14-vjeçar shqiptar është marrë peng dhe më pas është përdhunuar nga një 64 vjeçar grek dhe një 39 vjeçar indian.

Sipa smediave greke ngjarja ka ndohru në fshatin Triadha në ishullin e Evias ku sipas nënës së 14-vjeçarit, djali mbahej peng që prej 2 ditësh.

Të dy shtetasit, si 64 vjeçari grekë ashtu dhe 39 vjeçari indian kanë rënë në prangat e policisë.

Sipas policisë greke dyshohet se 64-vjeçari pasi ka kryer marrëdhënie ka thirrur edhe 39-vjeçarin indian.

Gjithsesi policia saktësonë se zbardhja e plotë e ngjarjes do të bëhet vetëm pasi të dalin analizat e ekspertizës ligjore. /albeu.com/
Shtuar më 31/12/2018, ora 13:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori