Klevis Balliu sulmon Bregun: Se njoh por mbështet Ramën...
Ish-deputeti i Partisë Demokratike Klevis Balliu ka thumbuar ish-ministren Majlinda Bregu.

Gjatë një interviste për media, ku në ekran u shfaq Majlinda Bregu, ish-ministrja e Integrimin në tetë vitet e qeverisjes nga PD-ja, Balliu surprizoi me përgjigjen e tij:

"Të jem i sinqertë këtë nuk e njoh mirë, nuk kam patur asnjëherë kontakt dhe s’di çfarë të them, por është një mbështetëse shumë e fortë e qeverisë sot". /albeu.com/
Shtuar më 23/10/2019, ora 21:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori