Majlinda Bregu shfaqet sportive në rrugët e Tiranës pas tre muajsh (FOTO LAJM)

Majlinda Bregu, ish-ministre e Integrimit në qeverinë Berisha 2, u largua nga Shqipëria rreth 3 muaj më parë, për t’u zhvendosur në Sarajevë.

Bregu nisi punë në janar si Sekretare e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, post në të cilin u zgjodh pak muaj më parë. Në postimet e saj në rrjetet sociale, ajo shprehej se ndihej e nderuar për këtë punë, por edhe ishte e mallëngjyer sepse do i mungonin miqtë dhe të afërmit.

Paparazzi e ka fotografuar zonjën Bregu pak ditë më parë në zonën e ish-Bllokut, shkruan panoramaplus. Ajo ishte veshur me atlete dhe xhup, një veshje sportive dhe mjaft komode, sidomos kur duhet të ecësh në këmbë.
Shtuar më 22/03/2019, ora 16:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori