Majlinda Bregu ironizon hapur Bashën: Nuk kemi ngelur të gjithë te mbledhje, zbritjet!

Majlinda Bregu tashmë Sekretare e Pergjithshme e Kshillit te Bashkepunimit Rajonal, është bërë prej kohësh aktive në rrjetin social Instagram.

Këtë herë ajo i është përgjigjur pyetjes së një fansi i cili ironizon me pyetjen sesa bëjnë 7 herë 7, duke kujtuar këtu gafën e kreut të opozitës, Lulzim Basha me të cilin Bregu ka shfaqur pakënaqësi prej kohësh pavarësisht se janë në të njëjtën forcë politike.

"Jo të gjithë që kanë mbaruar në Sami Frashëri High School kanë mbetur deri në mbledhje, zbritje" është përgjigjur ajo duke ironizuar hapur Bashën.

Kujtojmë këtu se Basha dhe Bregu kanë mbaruar shkollën e mesme në të njëjtën kohë në gjimnazin Sami Frashëri në Tiranë. /albeu.com/

Shtuar më 20/01/2021, ora 14:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori