Maji nis me shi
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Sipas parashikimeve te Institutit te Gjeoshkencave, shirat rikthehen pasditen e se premtes. Ne zonat jugore reshjet priten me intensitet, madje te shoqëruara edhe me rrufe.

Me temperatura te freskëta, reshje dhe shkarkesa elektrike do te nise edhe muaji maj.

Specialistet e Gjeoshkencave bëjnë apel për kufizim te lëvizjeve ne zonat malore, aty ku pritet te ketë edhe rënie rrufesh. Ditët e para te muajit maj do te jene te freskëta dhe te lagështa. /albeu.com/
Shtuar më 30/04/2016, ora 12:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.