Maji nis me shi
Pëlqej
Sipas parashikimeve te Institutit te Gjeoshkencave, shirat rikthehen pasditen e se premtes. Ne zonat jugore reshjet priten me intensitet, madje te shoqëruara edhe me rrufe.

Me temperatura te freskëta, reshje dhe shkarkesa elektrike do te nise edhe muaji maj.

Specialistet e Gjeoshkencave bëjnë apel për kufizim te lëvizjeve ne zonat malore, aty ku pritet te ketë edhe rënie rrufesh. Ditët e para te muajit maj do te jene te freskëta dhe te lagështa. /albeu.com/
Shtuar më 30/04/2016, ora 12:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori