Mahnitëse! 7-vjeçari reciton plot 2800 vargje poezi të Gjergj Fishtës (VIDEO)
Djali 7-vjeç dhe i ka habitur të gjithë përmes videos që po bëhet virale në rrjet.

Kjo pasi i vogli Nikoll Prendi reciton përmendësh plot 2800 vargje poezi të At Gjergj Fishtës.

7-vjeçari është është nga fshati Balldre i Lezhës dhe i ka recituar vargjet pa bërë në asnjë moment pushim.
Shtuar më 20/11/2019, ora 20:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori