Magazina e pajisjeve elektrike shpërthen në flakë, panik në Tiranë
Një zjarr ka rënë në një magazinë me pajisje elektrike në kryeqytet.

Ngjarja ka ndodhur këtë pasdite të sotme në Tiranë pranë Farmacisë 10 në Tiranë.

Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit.

Menjëherë tek magazina kanë shkuar forcat e policisë dhe të zjarrfikëses për të bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Zjarrëfikëset po punojnë për të shuar zjarrin ndërkohë që nuk ka të lënduar. /albeu.com/
Shtuar më 16/07/2018, ora 19:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori