Magaziina me materiale ndërtimi shkrumbohet nga flakët
Pëlqej
Një magazinë me materiale ndërtimi u përfshi nga flakët në orët e para të mëngjesit të sotëm në Fushë-Krujë. Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes ndërsa për neutralizimin e flakëve, makinave zjarrfikëse u janë bashkuar edhe ato të Durrsit dhe të Kamzës.

Mësohet se shkak për rënien e zjarrit në magazinën ku përpunohej dru, është bërë një shkëndijë elektrike. /albeu.com/
Shtuar më 29/08/2014, ora 10:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori