Lutja e pazakonte e këngëtares shqiptare: Vetëm djali mos te jetë gay!
Pëlqej
Pak javë më parë Adelina Tahiri solli në jetë djalin e saj.

Gjatë një interviste në Prive ajo ka treguar se nuk do të donte kurrësesi që djali i saj të ishte gay.

"Një natë flisja me burrin për vëllain tim, kur ta marr nusen do jem e keqe i thash, dhe ai më tha mos u bëj e keqë ti tregon për vëllain, imagjino kur të bësh djalin.

I thash që po më lind një dashuri aq e madhe saqë po mbyll gojën e po pres ça do sjell, kena me prit femra ishalla nuk po na vin meshkuj, se ka ardh një botë shumë e vështirë dhe do jem e lumtur kur ti shoh ata në krahët e femrave”- ka rrëfyer ajo.

Nëpërmjet kësaj Adelina ka treguar se nuk do ta pranonte dot që vëllai apo djali i saj të kenë prirje homoseksuale. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2018, ora 14:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori