Lushnje, plagosen dy policë të rrugores
Dy efektivë të policisë rrugore janë plagosur mbrëmë gjatë një kontrolli rutinë për dokumentacionin. Policët ranë pre e sulmit me sende të forta dhe me grushta në afërsi të Savrës, në Lushnje.


Pas këtij akti policët janë dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore ndërsa dy agresorët janë arrestuar. /albeu.com/
Shtuar më 16/01/2013, ora 10:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori