Lushnje, gjendet në kanalin vaditës trupi i vajzës 2-vjeçare
Trupi i fëmijës 2 vjeçar i cili u mbyt dje gjatë aksidentit, ku makina në të cilët udhëtonin dhe prindërit përfundoi në kanal është gjetur 6 km larg vendit të aksidentit nga forcat e policisë.


Ngjarja e rëndë u shënua në Lushnjë, ku dy prindërit e saj në gjendjedehur ishin duke u kthyer për në shtëpi. Aksidenti u shkaktua nga tejkalimi i shpejtësisë dhe humbjes së kontrollit të mjetit, pasi dhe drejtuesi i saj ishte në gjendjedehur. Çifti rom, Besmir Asllani, 25 vjeç, dhe Arinarda 22 vjeçe, kishin me vete vajzën e tyre 2-vjeçare, Denada. Të dëmtuar dhe të pavetëdijshëm për shkak të gjendjes së dehur të rinjtë e shkujdesur kanë dalë nga pija ndërsa kanë vënë re se mungonte vajza e tyre. /albeu.com/
Shtuar më 27/06/2012, ora 11:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori