Luneda Sufali, drejtoresha e re e Njësisë së Mbikëqyrjes së Lojërave të Fatit
Pëlqej
Luneda Sufali eshte prezantuar si Drejtore e Njësisë së Mbikëqyrjes së Lojërave të Fatit, per te zevendesuar ne kete post Besnik Cobajn. Nuk dihet shume per vajzen qe eshte emeruar ne krye te nje prej drejtorive me te rendesishme te Ministrise se Financave.

Gjatë ditëve te fundit, ministri i Financave Shkelqim Cani ka vendosur dy vajza te tjera ne drejtimin e dy drejtorive te rendesishme, Elisa Spiropalin tek Doganat dhe Briseida Shehajn tek Tatimet. /albeu.com/
Shtuar më 03/10/2013, ora 14:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori