Lumi i Bunes nxjerr ne breg trupin e pajete te 39 vjecarit te mbytur ne 6 mars
Albeu.com
DURRES - Eshte gjetur njeri nga trupat e mbytur ne lumin Buna ne Shkoder. Lumi ka nxjerre sot trupin e Prec Dedajt, 39 vjec te mbytur ne ujrat e Bunes ne 6 mars pas nje aksidenti me makine.DURRES - Eshte gjetur njeri nga trupat e mbytur ne lumin Buna ne Shkoder. Lumi ka nxjerre sot trupin e Prec Dedajt, 39 vjec te mbytur ne ujrat e Bunes ne 6 mars pas nje aksidenti me makine. Deda ka darkuar ne nje nga restorantet buze liqenit te Shkodres kur ka dale me automjetin e tij dhe dy pasagjere te tjere per tu kthyer ne shtepi. Makina ka devijuar rrugen dhe ka rene ne lumin e Bunes. Menjehere pas aksidentit forcat e policise dhe ekspertet e zhytjes kane kerkuar trupin per mese dy jave. Por ka qene lumi ai qe e nxorri trupin e pajete ne breg, rreth 100 metra larg vendndodhjes te aksidentit.
Shtuar më 22/03/2005, ora 20:26
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori