Lulzim Basha në hall, as Nard Ndoka nuk ia "begenis" vizionin
Duket se Partia Demokratike nuk i ka punët mirë me aleatët e saj para zgjedhjeve lokale.

Pas pakënaqësive të PR-së së Fatmir Mediut, edhe PDK e Nard Ndokës është shprehur e pakënaqur me kandidatët e PD-së duke duke e akuzuar Partinë Demokratike se po shpall kandidatët pa u konsultuar, transmeton Albeu.com.

Madje, Partia Demokristriane e drejtuar nga Nard Ndoka shkon edhe më tej duke hedh dyshime mbi vizion e kësaj partie, duke vënë theksin mbi mungesën vizionit të PD-së dhe vlerësimi real të aleatëve.

Partia Demokristriane thotë se negociatat me PD-në për zgjedhjet vendore të 21 qershorit kanë ngecur dhe se kjo parti do të mbledhë kryesinë e saj për të dalë me vendim. /albeu.com/
Shtuar më 13/04/2015, ora 22:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori