Luks e ngjyra, shihni si ka ardhur vera në Kuvendin e Shqipërisë (FOTO LAJM)

Ditën e djeshme në Kuvendine Shqipërisë u mbjat seanca e radhës parlamentare e cila faktikisht nuk ishte aspak një seancë normale.

Kreut të Kuvendit iu desh të mbyllë seancën rreth 3-4 herë dhe në fund maxhoranca braktisi Kuvendin dhe la të vetëm opozitën në sallë.

Por pavarësisht aktivitetëve politike, ajo që ra më shumë në sy janë ngjyrat e ndezura të kostumeve dhe fustaneve të deputeteve, të cilat i dhanë një tjetër pamje Kuvendit.

Në galerinë më sipër ju kemi koleksionuar disa nga fotot më pikante nga Kuvendi i Shqipërisë ku mund të shikoni veshjet luks të deputetëve. /albeu.com/

Shtuar më 01/06/2018, ora 16:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori