Luftë mes bandash në Athinë, plagoset rëndë shqiptari
Një shqiptar dhe një grek janë plagosur rëndë në lagjen Pangrati të Athinës, kur u qëlluan me armë rreth orës 21:30, mbrëmjen e së shtunës.

Ata ndodheshin në një automjet në kohën që ekzekutorët u afruan me dy motoçikleta dhe hapën zjarr me pistoleta.

Policia dyshon se shkak për atentatin është lufta mes bandave që kontrollojnë trafikun e drogës në qendër të kryeqytetit grek. /albeu.com/

Shtuar më 12/11/2017, ora 09:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori