"Luftë" jashtë gjykatës, i ati i pronares së kopështit shan gazetarët (VIDEO)
Në Gjykatën e Tiranës ka nisur seanca për dhënien e masës së sigurisë ndaj shtetases Anjeza Shabani, pronarja e kopeshtit të fëmijëve që dhunonte një të mitur 3-vjeçar.

Por një situatë e tensionuar ka ndodhur pak minuta më parë, pasi i ati i ka dalë në mbrojtje të bijës. Ai ka qenë sot i pranishëm jashtë dyerve të Gjykatës, ku Anjeza u soll për t’u njohur me masën e sigurisë në lidhje me akuzat që janë ngritur me të.

Babai i pronareskopeshtit ka pasur edhe një fërkim me gazetarët dhe operatorët, të cilët i kanë kërkuar të shtyhej për të filmuar, ndërsa ai i është drejtuar me fjalët: “Ik ore pirdhu, mos me çaj k…”. /albeu.com/
Shtuar më 23/06/2016, ora 11:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori