Lubonja: Rama i çmendur, i ka ikur fiqiri
Analisti i njohur Fatos Lubonja ka “goditur” ashpër Edi Ramën, teksa ka komentuar ndryshimet që po bën kreu i qeverisë në ndërtesën e Kryeministrisë.

Ai tha në Agon Channel se Rama për ndryshimetKryeministri nuk ka pyetur askënd, por po ecën me mendjen e tij, duke injoruar edhe këshilltarët e tij për trashëgiminë.

Lubonja tha se Rama nuk po i bën këto ndryshime për Angela Merkelin, por sipas tij, këto janë veprime të një njeriu të sëmurë që ka nevojë për vëmendje dhe që kërkon të dëshmojë se është më i rëndësishëm edhe se vetë historia.

Ai ka thënë se kjo që po bën Rama është “çmenduria e një njeriu që i ka ikur fiqiri”.

Fatos Lubonja theksoi se ndryshimet e fundit në Kryeministri po bëhen nga ana e artistit Philippe Parreno, mik i Ramës dhe i Anri Salës. /Albeu.com/
Shtuar më 08/07/2015, ora 18:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori