Lubonja kritikon Blushin: Si të dalim nga kjo gjendje? (VIDEO)
Analisti Fatos Lubonja ka replikuar me Ben Blushin, lidhur me shkrimin e tij për “vdekjen e Rilindjes”.

Lubonja thotë se shkrimi i Blushit, edhe pse ka kritika, nuk ka një alternativë sesi mund të dilet nga kjo gjendje ku është kllaposur Shqipëria.

Sipas Lubonjës, “krenaristët” dhe “kanibalistët” që Blushi i përmend në shkrimin e vet nuk janë vetëm tek “Rilindja”, por edhe tek Partia Socialiste.

Fatos Lubonja vlerëson se Shqipëria ka 20 e kusur vite që nuk po del nga gjendja e rëndë që e ka kllaposur. /albeu.com/Shtuar më 20/04/2015, ora 21:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori