Lu dhe Vlahutin në zyrën e Metës
Ambasadori amerikan dhe ambasadorja e BE, kanë shkuar sërisht paraditen e sotme në Kryesinë e Kuvendit, për t’u takuar me kryeparlamentarin Ilir Meta.

Donald Lu dhe Romana Vlahutin kanë diskutuar për reformën në drejtësi. Një ditë më parë ata kanë biseduar më gjerësisht me kryetarin e komisionit të posaçëm, Fatmir Xhafajn dhe sot kanë vijuar diskutimin me Metën. /albeu.com/
Shtuar më 04/05/2016, ora 10:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori