Lu dhe Vlahutin në zyrën e Petrit Vasilit për "Drejtësinë"
Ambasadori amerikan, Donald Lu dhe ambasadorja e BE¬s-ë, Romana Vlahutin, gjatë ditës së sotme kanë zhvilluar një takim me Petrit Vasilin në kryesinë e Kuvendit.

Sipas burimeve bëhet e ditur se takimi ka pasur të bëjë me reformën në drejtësi dhe kryesisht me “Vettingun” i cili hyn në fuqi pas disa javësh. Takimi ka zgjatur pak minuta, ndërsa asnjë nga palët nuk e ka komentuar zyrtarisht./Albeu.com/
Shtuar më 20/09/2016, ora 19:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori