Lu dhe Vlahutin i shkojnë Metës në zyrë
Gjatë paradites së sotme, Ambasadori i SHBA, Donald Lu dhe ambasadorja e Bashkimit Europian, Romana Vlahutin, kanë shkuar në Kryesinë e Kuvendit, për tu takuar me kryetarin e Kuvendit, Ilir Meta.

Mësohet se në qendër të diskutimeve është miratimi i Reformës në Drejtësi. Kujtojmë këtu faktin se dje, Konferenca e Kryetarëve futi në kalendarin 3-javor të punimeve të Kuvendit, draftin për Reformën në Drejtësi. /albeu.com/
Shtuar më 10/06/2016, ora 12:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori