Lu dhe Arvizu takojnë Bashën në selinë e PD-së
Ambasadori Donald Lu dhe ish-ambasadori Alexandër Arvizu kanë nisur një takim me liderin e opozitës, Lulzim Basha, tek selia e Partisë Demokratike.

Takimi i ambasadorit Lu me Bashën është për situatën politike në vend. Burime nga selia blu thanë se në takimin mes tyre është diskutuar për aktualitetin politik të ditës si dhe problemet që shqetësojnë opozitën. /albeu.com/
Shtuar më 27/09/2016, ora 16:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori