LSI thirrje PS-se: Pranoni humbjen
Albeu.com
Partia Levizja Socialiste per Integrim i ka bere thirrje Partise Socialiste qe te terhiqet nga deklaratat e saj dhe te pranoje humbjen ne zgjedhje. Ne nje deklarate per shtyp, anetari i LSI Edmond Haxhinasto ka theksuar se nese eshte nje parti qe i jane vjedhur votat, ajo eshte pikerisht LSI.“LSI nuk eshte pjese e administrimit zgjedhor, KQZ apo ndonje strukture tjeter. Perkundrazi, ka pesuar nje dem zgjedhor nga pamundesia per te marre pjese ne tryezat e numerimit te votave”, ka pohuar Haxhinasto.
Shtuar më 12/07/2009, ora 00:38
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori