LSI sulmon sërish PS: S’mbajmë përgjegjësi për drogën e Tahirit
Vazhdojnë akuzat dhe përplasjet PS-LSI e pas akuzave të deputetit të PS-së Erion Braçe, ka reaguar këshilltari i LSI-së Dritan Kaba.

Me anë të një statusi në faqen e tij të Facebook-ut Kaba i përvishet të parin e qeverisë, ndërsa akuzon ish-ministrin Tahirin si person të lidhur me drogën dhe për koncensionet ish-ministrin e Shëndetësisë, Ilir Beqaj.

MESAZHI I KABËS

E. Rama: LSI s’merr pergjegjesi per ato qe nuk shkojne!?

Po per cfare te marre pergjegjesi per drogen e Tahirit, koncensionet e Beqes apo per taksat e qytetareve qe Nikolla, me corben e gatuar te emertuat “reforma ne arsim” ja jep universiteteve private?! /albeu.com/

Shtuar më 02/06/2017, ora 11:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori