LSI iu lë takim live në “Facebook”
Drejtuesit e Lëvizjes Rinore për Integrim (LRI), Endrit Braimllari dhe Kejdi Mehmetaj do të drejtojnë një debat liveFacebook, për të gjithë shqiptarët kudo që të ndodhen.

Është hera e parë që një debat shoqëror e politik nuk organizohet në platformat e ekraneve të televizioneve, por vetëm në internet.

Gjatë këtij eventi, të rinjtë do t’u përgjigjen pyetjeve të pjesëmarrësve live për tematika të ndryshme si: mundësitë për punësimin e të rinjve, arsimin dhe pjesëmarrjen e të rinjve në politikë. Pyetjet do të mund të dërgohen me tekst, apo me video. /albeu.com/
Shtuar më 30/10/2012, ora 19:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori