LSI e përjashtoi nga grupi, ja si reagon Përparim Spahiu
Deputeti i përjashtuar nga radhët e LSI, Përparim Spahiu, ka reaguar pas vendimit të kryesisë së LSI ku ka thënë se pavarësisht vendimit, vota e tij ka qenë dhe do të mbetet për LSI-në.

Ai e ka shprehur haptazi qëndrimin e tij në llogarinë e tij në Twitter.

“Pavarësisht vendimit të grupit, vota ime ka qenë dhe do të jetë e LSI-së", ka shkruar ai. /albeu.com/
Shtuar më 27/06/2016, ora 15:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori