LSI dhe PDS edhe zyrtarisht ne Kuvend me nje grup te perbashket parlamentar
Albeu.com
Partia Levizja Socialiste per Integrim dhe Partia Demokracia Sociale kane zyrtarizuar sot marreveshjen per perfaqesim ne nje grup te perbashket ne Kuvend.Kreret e dy partive, Ilir Meta dhe Paskal Milo bene te ditur gjate nje konference per shtyp se do te kene qendrime te kunderta ne lidhje me voten dhe qeverine Berisha. Nderkaq asnje prej tyre nuk komentoi qendrimin per ceshtjen e zgjedhjes se presidentit, por u mjaftuan duke thene se per ceshtje kardinale qendrimet do te jene te njejta.
Shtuar më 07/09/2005, ora 00:42
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori