Lokalizohet vendndodhja e Balilit, FNSH dhe RENEA rrethojnë vendin
Pëlqej
FNSH ka rrethuar aktualisht Sarandën për të vënë në pranga Eskobarin e Ballkanit.

Klement Balili, i akuzuar për trafik ndërkombëtar droge, në kërkim dhe i dënuar në Greqi i ka shpëtuar të gjitha operacioneve të organizuara nga policia për kapjen e tij.

Sipas informacioneve paraprake, thuhet se është lokalizuar vendndodhja e Balili dhe se ai gjendet në Sarandë, ndërsa po ashtu është rrethuar edhe fshati Stjar, në të cilin është arrestuar edhe një person, i cili është kapur me drogë. /albeu.com/

Shtuar më 21/10/2018, ora 21:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori