"Lojë e pisët" me studentët, 16 ambulanca bëjnë xhiro bosh nëpër Tiranë (FOTO & VIDEO)
Prej më shumë se një ore studentët janë zhvendosur nga Kryeministria tek Zogu i Zi, ku po e mbajnë të paralziuar këtë zonë duke i bllokuar të gjitha hyrjet e daljet.

Ndërkohë studentët pretendojnë se protesta e tyre po përbaltet përmes propagandës, një prej të cilave eshtë ajo e ambulancavd në rrugë sa herë ats protestojnë.

E njëjta gjë ndodhi edhe gjatë pasdites së sotme ku nga fotot dhe videot e ardhura në redakisnë e Albeu.com, raportohet se 16 autoambulanca janë futur drejt Zogut të Zi në vetëm 5 minuta.

Siç raportohet ambulancat kanë qënë bosh, ndërsa sirenat dhe fenelinat i kanë ndezur.

Studentët besojnë se kjo bëhet me qëllim dhe synimi është mgjallja e reagimit të qytetarëve.

Për më tepër ju ftojmë të shihni galerinë dhe Videon e sjellë nga Albeu.com.


"Lojë e pisët" me studentët, 16 ambulanca bëjnë xhiro bosh nëpër Tiranë (FOTO & VIDEO)

Shtuar më 17/12/2018, ora 16:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori