Lleshaj shkon urgjent në Koplik pas skandalit të policit
Pëlqej
Ministri i Brendshmë Sandër Lleshaj ka udhëtuar urgjent për në Koplik gjatë mëngjesit të sotëm duke organizuar atje një mbledhje ku të pranishëm ishin edhe drejtues të Drejtorisë së Policisë së Shkodrës.

Një ditë më parë në media u publikua videoja e policit Berhan Bajrakurti, i cili kryente akte të turpshme.

media u raportua se ai kishte ngacmuar seksualisht një të mitur duke i kërkuar fillimisht që të hipte në makinën e tij dhe më pas i kishte nisur videon në fjalë. /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2019, ora 11:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori