Lleshaj nervozohet me Klodiana Lalën: Unë nuk flas më me ju
Në emisionin “Opinion”, gazetarja Klodiana Lala i kërkoi llogari Lleshajt për rastin e Alvin Berishës dhe shqiptarëve të tjerë në kampet në Siri, por ministri i tha se nuk fliste me të se bënte komente e jo pyetje.

Lala: Në tetë muaj nuk keni bërë asgjë..

Nëse thoni ju që nuk kemi bëra asgjë, nuk kemi bërë asgjë. Por është shumë një i kthyer.

Zoti ministër në thoni çfarë keni bërë?

bëni pyetje, mos bëni komente, unë nuk flas më me ju, se ju bëni komente..

Lala: Janë 8 muaj zoti ministër…

Uhu, fillove prap me komente, këto që ke për të thënë mund t’i thuash nesër në një gazetë këtu jo, bë pyetje.
Shtuar më 11/11/2019, ora 23:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori