Llalla mbledh 23 prokurorë nga Tirana e rrethet
Prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla ka mbledhur sot në një takim 23 prokurorë nga Tirana dhe rrethe të ndryshme ku në fokus të të diskutimeve do të jetë analiza e punës së organit të akuzës deri më tani.

Gjithashtu mësohet se do të diskutohen edhe dosje hetimore të kohëve të fundit që janë në proces. Takimi është duke u zhvilluar me dyer të mbyllura në ambientet e Prokurorisë së Përgjithshme. /albeu.com/
Shtuar më 26/09/2014, ora 11:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori